..

MISTRAL 301 DUSTOP - Industriële stofzuiger

  • Industriële stofzuiger voor fijnstof, werkzaam op 230 Volt en beschikt over 2,3 kW vermogen
  • 13 liter opvangcontainer welke eenvoudig te ledigen is middels handig hefsysteem
  • Fijnstofzuiger voor het opzuigen van stof in bijna elke industrie. Compact model, eenvoudig gebruik!
  • Dustop filterreinigingssysteem voor het effectief en snel reinigen van het stofzuigerfilter!
  • Industriele stofzuiger te huur. Bijvoorbeeld zeer geschikt voor de bouwindustrie voor fijnstof!
  • Compacte industriele stofzuiger welke geschikt is voor het opzuigen van fijnstof in de industrie
Delfin

MISTRAL 301 DUSTOP - Industriële stofzuiger

Op zoek naar een echte industriële stofzuiger waarvan de filters niet vroegtijdig verstopt raken en jarenlang mee gaan? Bent u op zoek naar een industriële stofzuiger die ‘’hufterproof’’ is? Of bent u op zoek naar een compacte stofzuiger waar lange zuigslangen aan gekoppeld kunnen worden? Dan is de Mistral 301 DS zeker een aanrader.

Offerte aanvragen Digitaal advies gesprek Download brochure

Merk:
Delfin
Spanning230 Volt
Aantal motoren1 of 2
Vermogen1,15 / 2,3 kW
Max. luchtdebiet180 / 360 m3/uur
Max. onderdruk2.500 mmH2O
Type filterPolyester patroonfilter
Oppervlakte hoofdfilter6.000 cm2
Oppervlakte veiligheidsfilter20.500 cm2 (optioneel)
Filter efficiëntieKlasse M PTFE (1 micron)
FilterreinigingSemi-automatisch
Inhoud vuilcontainer13 liter
Inlaat diameter50 mm
Geluid debiet74 dB (A)
Afmetingen46x48x85 cm
Gewicht25 kg

Industriële stofzuiger voor fijnstof en droge materialen

De Mistral 301 DS is werkzaam op 230 Volt, heeft 1,15 kW (1 motor) of 2,3 kW (2 motoren) vermogen en is zeer geschikt voor het opzuigen van kleine hoeveelheden fijnstof en droge materialen. Opgezogen stoffen komen terecht in een 13 liter stalen opvangcontainer. Wanneer deze vuilcontainer volgezogen is, kan deze middels een handige hendel eenvoudig aan- en afgekoppeld worden. De vuilcontainer staat gemonteerd op drie zwenkwielen, zodat deze ook op moeilijke ondergronden nog gemakkelijk te verplaatsen is. De Mistral 301 is voorzien van een doeken filter en semi-automatische filterreiniging.

Filtersysteem

Deze industriële stofzuiger is voorzien van een doeken filter en semi-automatische filterreiniging. Optioneel kan de Mistral 301 DS worden geleverd met een TÜV-certificaat voor een filter in stofklasse M of H. Daarnaast kan deze industriële stofzuiger optioneel worden voorzien van een automatisch aan/uit systeem, waardoor de stofzuiger automatisch aangaat als de gebruiker begint met bijvoorbeeld boren of zagen. Dit systeem zorgt er tevens voor dat de stofzuiger stopt met zuigen op het moment dat de gebruiker stopt met zagen/boren (of andere werkzaamheden).

Eigenschappen

  • 1 of 2 motoren voor extra zuigkracht
  • Conisch patroonfilter 0,6 m2 voor sublieme filtratie
  • Semi-automatische filterreiniging voor langere levensduur
  • HEPA H14 veiligheidsfilter optioneel mogelijk
  • Compact en licht van gewicht
  • Hufterproof
  • Start/stop systeem stofzuiger en (optioneel)gereedschappen
  • Extra stopcontact tot 2500 Watt!
  • Eenvoudig legen van de losse container 
  • 100% staalconstructie

Bekijk ook het introductie filmpje van dit model!

Assortiment EX hogedrukreinigers

Advies nodig over deze hogedrukreiniger?

De hogedrukreinigers van Atimo Nederland zijn geschikt voor diverse industriële toepassingen. Daarnaast zijn deze machines inzetbaar in strenge ATEX omgevingen. Samen met u kijken we graag naar de mogelijkheden voor uw bedrijf. Neem daarvoor contact met ons op!

Neem contact op

Stel uw vraag.

En wij nemen snel contact met u op.


Uw vraag bij ons neerleggen

Direct contact.

Bel ons op 072 562 80 88
en spreek een specialist

Nieuwsbrief.

Volg onze nieuwsbrief voor
handige tips over stofzuigers!

Inschrijven voor nieuwsbrief

Professionele oplossingen
Technisch deskundig advies
Landelijk servicenetwerk
Gerenommeerde merken
Vakkundige installatie