Stofzuigerborstel met dubbele haren

  • ATEX stofzuigerborstel voor ATEX stofzuiger
Accessoires en onderdelen

Stofzuigerborstel met dubbele haren

Deze stofzuigerborstel is gemaakt van oliebestendig rubber en ideaal voor het verwijderen van graan, zetmeel, suikers, lichte metalen, kolen en hout. De aansluitdiameter van deze stofzuigerborstel bedraagt 50 mm. De diameter van de borstelkop zelf is 100 mm.

Deze stofzuigerborstel is voorzien van een dubbele rand borstelharen, waardoor deze zeer geschikt is voor het schrobben en stofzuigen van fabrieks- en laboratoriumbanken.

Offerte aanvragen Digitaal advies gesprek Download

Stofzuigerborstel in diverse diameters en kleuren

Naast de standaard aansluitdiameter van 50 mm, is deze industriële borstel bij grote afname ook leverbaar in de volgende aansluitdiameters:

Productcode    Aansluitdiameter
ATPRB150BX   50-40-38 mm
ATPRB144BX  44 mm


Daarnaast is deze borstel ook verkrijgbaar in andere kleuren borstelharen, waaronder blauw, groen en geel. Vraag gerust naar de mogelijkheden!

Stel uw vraag.

En wij nemen snel contact met u op.


Uw vraag bij ons neerleggen

Direct contact.

Bel ons op 072 562 80 88
en spreek een specialist

Nieuwsbrief.

Volg onze nieuwsbrief voor
handige tips over stofzuigers!

Inschrijven voor nieuwsbrief

Professionele oplossingen
Technisch deskundig advies
Landelijk servicenetwerk
Gerenommeerde merken
Vakkundige installatie