ATEX borstel dubbele haren

  • ATEX borstel voor het opzuigen van stof in explosiegevaarlijke omgeving
Accessoires en onderdelen

ATEX borstel dubbele haren

Een ATEX stofzuigerborstel is geschikt voor het opzuigen van brand- en explosiegevaarlijke stoffen in een ATEX omgeving. Deze ATEX borstel is voorzien van een dubbele rij borstelharen en bestaat daarnaast uit een oliebestendige rubberen schijf op een staal gebogen buis.

Offerte aanvragen Digitaal advies gesprek Download

Merk:
Atimo
Model:
ATPMA150A

ATEX stofzuigerborstel

Deze ATEX borstel is zeer geschikt voor het verwijderen van granen, zetmeel, suikers, lichte metalen, kolen en hout. Daarnaast is deze ATEX stofzuigerborstel geschikt voor het opzuigen van middelgroot afval dat afkomstig is van fabrieks- en laboratoriumbanken, waarbij explosiegevaar aanwezig is. De aansluitdiameter van deze stofzuigerborstel is 50 mm. De diameter van de borstelkop zelf is 100 mm.

Naast de standaard aansluitdiameter van 50 mm, is deze industriële borstel ook leverbaar (bij grote afname) in de volgende aansluitdiameters:

Productcode Aansluitdiameter
 ATPMA140A     40 mm
 ATPMA138A 38 mm

Deze stofzuigerborstel heeft de volgende afmetingen: 21,5 (L) x 16,5 (B) cm. 

Stel uw vraag.

En wij nemen snel contact met u op.


Uw vraag bij ons neerleggen

Direct contact.

Bel ons op 072 562 80 88
en spreek een specialist

Nieuwsbrief.

Volg onze nieuwsbrief voor
handige tips over stofzuigers!

Inschrijven voor nieuwsbrief

Professionele oplossingen
Technisch deskundig advies
Landelijk servicenetwerk
Gerenommeerde merken
Vakkundige installatie